top of page

dětské oslavy

Vystoupení profesionální kouzelnice Kelly na dětské oslavě, zejména na narozeninách, je zážitek, který si děti i dospělí budou dlouho pamatovat. Kelly je velmi talentovaná a oblíbená kouzelnice, která se proslavila především díky svým úžasným trikům a kouzlům v Česko Slovensko má talent, ale také díky svým videím na oblíbené sociální síti TikTok a vlastní kouzelnickou sadou The Art of Magic, díky které se děti učí kouzlit.

     Splnění dětských přání a zajištění setkání s jejich oblíbenou TikTokerkou je nyní možné díky jejím interaktivním vystoupením, která jsou plná tance, humoru a podmanivých kouzel. Děti se stanou součástí všech kouzel a budou mít možnost zažít neuvěřitelné iluze na vlastní kůži.

     Vystoupení je kombinací iluzí a pohádkových kouzel, které rozzáří oči nejen dětem, ale i dospělým. Během vystoupení uvidíte na vlastní oči kouzla, která znáte z televize, ale i například oživení panáčka ze šátku, který bude společně s dětmi tančit, nebo Kelly s oslavencem společně nechá levitovat stůl.

     Tohle a mnoho dalšího zažijete na nejlepší narozeninové oslavě, která bude plná nezapomenutelných zážitků, veselé hudby a jedinečných iluzí. Po vystoupení je také možnost autogramiády a focení s dětmi, což je skvělá příležitost proti, aby si uchovávaly vzpomínky na tento neuvěřitelný den.

     Podmanivý tón hlasu kouzelnice Kelly a její schopnost vtáhnout děti do světa kouzel a iluzí zaručuje, že její vystoupení na dětské oslavě bude nejen zábavné, ale také fascinující a vzrušující. Nechte se unést kouzlem tohoto jedinečného vystoupení a připravte se na nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít opakovat znovu a znovu.

bottom of page