top of page

Tábory, školy

Kouzelnické vystoupení profesionální kouzelnice Kelly je jedinečným zážitkem pro děti na letních táborech, školních akcích nebo v dětských domovech. Kelly je hvězdou aplikace TikTok, kde ji sleduje téměř 400 tisíc dětí z Česka a Slovenska. Jejich oblíbená tik tokerka jim připraví nezapomenutelné překvapení plné zábavy a kouzel.

     Během vystoupení uvidíte na vlastní oči řadu úchvatných kouzel, která znáte z televize nebo například oživení panáčka ze šátku, který bude společně s dětmi tančit, nebo Kelly s dětmi společně nechá levitovat stůl. Vystoupení je kombinací tance, humoru a podmanivých kouzel, které rozzáří oči nejen dětem, ale i dospělým.

     Po vystoupení je také možnost autogramiády a focení s dětmi, což je skvělá příležitost pro ty, aby si uchovávaly vzpomínky na tento neuvěřitelný den. Kouzla jsou interaktivní a děti se stávají součástí kouzel. Kelly je známá z pořadu Česko slovensko má talent, kde si podmanila celou Českou a Slovenskou republiku. Děti ji milují.

     Kelly je také autorkou kouzelnických sad pro děti, ve kterých učí děti kouzlit. Díky těmto sadám mohou děti zažít kouzelnický svět z pohodlí svého domova a stát se samy malými kouzelníky. Zažijí svého idola na živo a budou mít možnost se s ním setkat a prohlédnout si jeho kouzla zblízka.

     Celé vystoupení je provázeno podmanivým tónem hlasu, který děti i dospělé vtahuje do světa kouzel a fantazie. Atmosféra plná radosti, smíchu a úžasu přináší nejen zábavu, ale také vzácné okamžiky společného prožitku a sdílení nevšedních zážitků.

     Vystoupení profesionální kouzelnice Kelly na dětském táboře, pro školy nebo dětské domovy, je skvělým způsobem, jak obohatit program akce a přinést dětem nevšední zážitek, na který budou dlouho vzpomínat. Jejich oblíbená tik tokerka jim přinese radost, úžas a nezapomenutelné chvíle plné kouzel a zábavy.

bottom of page